تبلیغات
مهندس کامیار میر رضوی در سال ۱۳۷۲در رشته مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی فارغ التحصیل شد.وی دارای پروانه اشتغال به کار در پایه ارشد از وزارت مسکن شهرسازی و سازمان نظام مهندسی و ساختمان می باشد و دوره های قوانین حقوقی نظیر آیین دادرسی مدنی ، آیین دادرسی کیفری ، قانون مجازات اسلامی و قانون مدنی را در کانون وکلا گذرانده است.

پژوهشگر و محقق در پرونده های محکومیت های مهندسین در محاکم قضای و شورای انتظامی.

– عضو هیئت عالی حل اختلاف وزارت نفت.
– عضو هیئت حل اختلاف شرکت پتروشیمی ، مربوط به پروژه های سلیتهای عسلویه.
– مشاور حقوقی قراردادهای شرکت فولاد ساختمان.
– همکاری با هیئت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری ، به منظور رسیدگی به اختلاف حقوقی و قراردادهای بین پیمانکاران و مشاوران و کارفرمایان و همچنین تدریس نحوه گزارش نویسی کارشناسان دادگستری در حوادث ساختمانی.
– ارائه مشاوره حقوقی در رابطه با دعاوی ساختمانی به وکلای پنج موسسه حقوقی معتبر در تهران.
– مشاور حقوقی و قراردادهای پروژه ساختمان مرکزی بانک توسعه صادرات ایران واقع در میدان آرژانتین تهران.
– مهندس ناظر بیش از ۱۱۴ ساختمان شخصی ساز در شهر تهران مطابق ضوابط استفاده از پروانه اشتغال به کار نظارت سازمان نظام مهندسی وساختمان استان تهران و ضوابط شهرسازی شهرداری تهران.
– معاون مدیریت طرح پروژه پژوهشکده سیستمهای پیشرفته صنعتی ، واقع در تهران ، بزرگراه یادگارمام.
– مدیرپروژه مطالعات فاز ۱ و فاز ۲ پروژه سایت ۱۰ هکتاری شرکت تایدواتر در بندر امام.

– مدرس بیش از ۱۷۵ دوره در حوزه حقوق مهندسی با عنوان شرح مسئولیتهای حقوقی و کیفری و انتظامی مهندسین ناظر و طراح و مجری در سازمانهای نظام مهندسی استانهای کشور.
– تدریس دوره های ۸۰ ساعته امور قرارداها و پیمان رسیدگی ، و شرح شرایط عمومی پیمان و مباحث تعدیل و مابه التفاوت بها مصالح ، سال ۱۳۸۰٫
– تدریس دروه ضوابط امور قراردادها و پیمان رسیدگی و شرح شرایط عمومی پیمان و نحوه محاسبه تعدیل و مابه التفاوت بها صالح در سازمان مجری طرح های عمرانی وزرات مسکن و شهرسازی سال ۱۳۸۰٫
 • 0

  سوال

 • 281

  پاسخ

 • 280

  بهترین پاسخ

 • دنبال کنندگان

 • دنبال کردن

  هیچ کاربری شما را دنبال نمیکند