تبلیغات

آخرین نسخه دیسکی سوالات

 1. سلام در چنین مواردی بایستی با هماهنگی شهرداری و کارشناس تفکیک ، قطعه فوق در پشت بام را بعنوان انباری جز اختصاصات واحد مورد نظرتان قرار دهید و سپس بعد از اخذ صورتمجلس تفکیکی و اخذ سندهای تک برگی کامپیوتری در آن قطعه درخت بکارید و آنرا تبدیل به باغچه و آلاچیق نمائید . در این حالت این فضا از مشاعات تبدادامه مطلب ...

  سلام
  در چنین مواردی بایستی با هماهنگی شهرداری و کارشناس تفکیک ، قطعه فوق در پشت بام را بعنوان انباری جز اختصاصات واحد مورد نظرتان قرار دهید و سپس بعد از اخذ صورتمجلس تفکیکی و اخذ سندهای تک برگی کامپیوتری در آن قطعه درخت بکارید و آنرا تبدیل به باغچه و آلاچیق نمائید .
  در این حالت این فضا از مشاعات تبدیل به اختصاصات شده و نمی تواند از سوی همسایگان مورد تهدید حقوقی جدی قرار بگیرد .

  نمایش کمتر
  • 0
 • 4
 1. سلام مهندس جان بنظر من راه حلی وجود ندارد ! باید بالاخره عملا دستور قلع و قمع پله و پرداخت جرایم مبالغ ماده صد را انجام دهید البته شاید بتوانید در لوایح دفاعیه تان در کمیسیون بدوی و تجدید نظر ماده صد و حتی در دیوان عدالت با اعتراض به رای ماده صد کمی موضوع را اطاله کنید ، لیکن متاسفانه کار شما در شهرادامه مطلب ...

  سلام مهندس جان
  بنظر من راه حلی وجود ندارد !
  باید بالاخره عملا دستور قلع و قمع پله و پرداخت جرایم مبالغ ماده صد را انجام دهید البته شاید بتوانید در لوایح دفاعیه تان در کمیسیون بدوی و تجدید نظر ماده صد و حتی در دیوان عدالت با اعتراض به رای ماده صد کمی موضوع را اطاله کنید ، لیکن متاسفانه کار شما در شهرداری بیخ پیدا کرده !
  مشگل تجاوز پله به معبر در مقابل تخلف تغییر کاربری ملک و کسری پارکینگ و افزایش تراکم و سطح اشغال ، فقط یک سو تفاهم است !!!

  نمایش کمتر
  • 0
 • 3