تبلیغات

آخرین نسخه دیسکی سوالات

سلام استاد گرامی درماده ۳۳ باتوجه به تغییرات اساسی اعمالی در نقشه های برقی وتهیه نقشه های جدید با ومهر وامضای طراح، دفتر خدمات الکترونیک از جایگزینی آنها با نقشه های اولیه خوداری می کند واعلام می کند نقشه های ...ادامه مطلب ...

سلام
استاد گرامی درماده ۳۳ باتوجه به تغییرات اساسی اعمالی در نقشه های برقی وتهیه نقشه های جدید با ومهر وامضای طراح، دفتر خدمات الکترونیک از جایگزینی آنها با نقشه های اولیه خوداری می کند واعلام می کند نقشه های تاسیسات نیازبه جایگرینی ندارد.تکلیف چیست؟

 

پاسخ مهندس کامیار میرضوی

سلام
بله ، دفتر خدمات درست می گوید ،
اصل نقشه های جدید می بایستی نزد ناظر مربوطه باقی بماند و فقط ناظر مربوطه می بایستی تغییرات نقشه ها را طی گزارشی به شهرداری اعلام کند .

کمتر بخوان
  • 13

سلام استاد گرامی در ماده ۳۳ در بخش برق در اجرا تغییرات اساسی ایجاد شده ومالک طراح را عوض کرده آیا نقشه های جدید باید حتما توسط طراح وشرکت اولیه تایید شود.وآیا اگر طراح حقیقی نقشه های جدید را مهر ...ادامه مطلب ...

سلام استاد گرامی
در ماده ۳۳ در بخش برق در اجرا تغییرات اساسی ایجاد شده ومالک طراح را عوض کرده آیا نقشه های جدید باید حتما توسط طراح وشرکت اولیه تایید شود.وآیا اگر طراح حقیقی نقشه های جدید را مهر وامضا کند کفایت است؟

 

پاسخ مهندس کامیار میرضوی

سلام
اگر طراح تعویض شده باشد اولا این تعویض باید در شهرداری ثبت گردد ثانیا مالک می بایستی تغییرات نقشه های برق را حتما به تائید طراح جدید برساند .

کمتر بخوان
  • 6