تبلیغات
چراجو

صاحبکار قرارداد با مجری نبسته و مجری هم در برگه تعهدی که تسلیم شهرداری کردن ی امضاء از مالک داشته مبنی بر اینکه اگر مالک ….

در جلسه 29 گفتین که صاحبکار قرارداد با مجری نبسته و مجری هم در برگه تعهدی که تسلیم شهرداری کردن ی امضاء از مالک داشته مبنی بر اینکه اگر مالک قراردادی با مجری نبنده ،مجری هیچ مسئولیتی نداره و حالا در دادگاه شاکی چون خانواده متوفی بودن، دادگاه مجری رو مقصر میدونه و تقصیر میده و شاید مجری بتونه در شعبه دیگری بصورت جدا از مالک شکایت کنه که من تعهد گرفتم از مالک و به واسطه این تعهد سرمایه گذار مطلع بوده ک باید قرارداد ببنده و تحاشی کرده پس باید مبلغی رو ک برای مجری خسارت بریدن رو مالک باید متحمل بشه چون میدونسته و عمل نکرده و از طرفی مجری ناظر پروژه نیست ک مدام به ملک سر بزنه ! و میتونسته حاشا کنه ک مالک به من مجری خبر نداده ک میخواد بسازه و من بی اطلاعم، این شاید بتونه حداقل درصد رو کم کنه البته مهندس جان امیدوارم منو ببخشین ک جسارت کردم و نظر دادم ،چون همینجور ک قبلا گفتم اعتقادم بر اینه ک گاهی ی سری چیزای پیش پا افتاده رو آدم بخاطر گرفتاریهای روزمره فراموش میکنه و ی کسی ک بیرون گود نشسته میتونه یاد آور بشه و مفید واقع بشه ، حتی ی بچه 2 ساله

 

پاسخ مهندس کامیار میررضوی

این استدلالی را که شما فرمودید ، خیلی کاملترش را هم ما ارایه کردیم ، اما متاسفانه مقبول نه هیات‌کارشناسی و نه قضات اعم از بدوی و تجدید نظر قرار نگرفت .

پرسش‌های مرتبط

تبلیغات

1 پاسخ

  1. این استدلالی را که شما فرمودید ، خیلی کاملترش را هم ما ارایه کردیم ، اما متاسفانه مقبول نه هیات‌کارشناسی و نه قضات اعم از بدوی و تجدید نظر قرار نگرفت .

    • 0
ارسال یک پاسخ

ارسال یک پاسخ

پایتخت ایران کدام شهر است؟ به فارسی تایپ کنید ( تهران )